Közérdekű információk

Különös közzétételi lista

A kormány 229/2012 (VIII.28.) kormányrendelete a nemzeti köznevelésről szóló törvény végrehajtásáról 23.§ – a értelmében az alábbi adatokat tesszük közzé.

Az óvoda megnevezése:

Csólyospálosi Nyitnikék Óvoda

Az óvoda címe, székhelye, elérhetősége:

6135 Csólyospálos, Móra Ferenc utca 11.

Alapító okirat száma:

16/2013.(II.26.) Kt.

OM azonosító:

202030

1. Óvodapedagógusok száma: 5 fő

Felsőfokú végzettséggel rendelkezik

5 fő

Vezető pedagógus-közoktatás vezető

1 fő

2. Dajkák száma: 2 fő

Dajka végzettséggel rendelkezik

2 fő

3. Óvodai csoportok száma a 2016/17-es nevelési évben:

Megnevezése

2016.10.01-i statisztikai létszáma

1.Süni csoport:

21 fő

2.Nyuszi csoport:

27 fő

4. Az óvodai nevelési év rendje:

Az óvodai nevelés első napja

2016.09.01.

Az óvodai nevelés utolsó napja

2017.08.31.

5. Az óvoda nyári zárva tartása:

Kezdő napja:

2017.07.24.

Záró napja:

2017.08.20.

6. Nyílt napok időpontjai:

Süni csoport:

2017.02.10.

Nyuszi csoport:

2017.02.10.

Csólyospálos, 2016.10.01.

Varga Lászlóné óvodavezető

Logopédus

A logopédus hetente egyszer kedden délelőtt tart foglalkozásokat az óvoda fejlesztőszobájában. Ezeken a napokon, felkereshetik a Szülők és megbeszélhetik a gyermekük beszéd fejlődésével kapcsolatos problémákat.

Gyógypedagógus

A gyógypedagógus hetente két alkalommal, (hétfőn és szerdán délelőtt) tart foglalkozásokat az óvoda fejlesztőszobájában. Ezeken a napokon felkereshetik a Szülők és megbeszélhetik a gyermekük fejlődésével kapcsolatos problémákat.

Az intézményi étkeztetésben résztvevő gyermekek szüleinek:

NYILATKOZAT
gyermekétkeztetés normatív kedvezményének igénybevételéhez bölcsődei ellátás és óvodai nevelés esetén

Nyilatkozat letöltése .pdf formátumban

Nyilatkozat letöltése .doc formátumban

A hiányzások – ennek megfelelően az étkezők létszámának – pontos ismerete a nyersanyag-felhasználás optimális tervezésének elengedhetetlen feltétele.

2014. szeptemberétől bevezetésre került a közétkeztetési előírásokról szóló EMMI rendelet, amelynek betartásához kérem az alábbiak figyelembe vételét, és az étkezési igények jelentésénél az időpontok pontos betartását, mert utólagos módosításra nincs lehetőség.

Étkezés igényének kijelentése (hiányzás, vagy betegség miatt), valamint étkezés igénylésének visszajelentése mindig megelőző nap 11 óráig lehetséges Papdiné Sisák Margit élelmezésvezetőnél a 06/30 285-3580 telefonszámon.

Csak az élelmezésvezetőnél jelentett gyermeket tudjuk ki-és visszajelenteni az étkezésbe!

Akik ingyenesen étkeznek, azok is feltétlen jelezzék!

1 napos hiányzást is kérünk jelenteni, ha az étkezésre nem tartanak igényt, mert be nem jelentett hiányzás esetén a térítési díjat ki kell fizetni.

Szeptember hónap térítési díját utólag kell rendezni, tehát a szeptember havi térítési díjat október 10-e körül kell fizetni.

Bruttó térítési díjak összegei:

• Teljes térítési díj: 368 Ft/nap/gyermek

Amennyiben bármiféle kedvezményre jogosult a térítési díj összegéből, a kedvezményről szóló határozat fénymásolatát az élelmezésvezetőnek leadni szíveskedjen.

Amennyiben erről nincs leadva fénymásolat, úgy a teljes összeget kell, hogy számoljuk.

Papdiné Sisák Margit
élelmezésvezető